Women Fashion Big Double Ring Circle Metal Buckle Belt Wild Waistband Ladies Wide Leather Straps Belts for Leisure Dress Jeans
Features:
Made of high quality faux leather with vintage gold double o-ring buckle.
Great gift for your friends, mother, etc.
Please measure your waistline(include the clothes you want to match)to make sure the item fits before buying.
Item type: Women Belt
Material: Faux Leather, Alloy
Color: White, Black, Brown, Camel, Red
Style 1 Size: Length: 105cm Width: 2.8cm
Style 2 Size: Length: 105cm Width: 2.8cm
Style 3 Size: Length: 105cm Width: 3.0cm
Style 4 Size: Length: 100cm Width: 2.5cm
Style 5 Size: Length: 100cm Width: 2.8cm
Great gift for your friends, mother, etc.
Please measure your waistline(include the clothes you want to match)to make sure the item fits before buying.
Item type: Women Belt
Material: Faux Leather, Alloy
Color: White, Black, Brown, Camel, Red
Style 1 Size: Length: 105cm Width: 2.8cm
Style 2 Size: Length: 105cm Width: 2.8cm
Style 3 Size: Length: 105cm Width: 3.0cm
Style 4 Size: Length: 100cm Width: 2.5cm
Style 5 Size: Length: 100cm Width: 2.8cm
Package included:
1* Women Belt
Notes:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!
2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement.















Additional information
| Brand Name | HEONYIRRY |
|---|---|
| Department Name | Adult |
| Belts Material | PU |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 2.8cm |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 5cm |
| Buckle Width | 3cm |
| Model type | F557 |








Reviews
There are no reviews yet.