Designer Belts New Leather Belts for Men Buckle Fancy Vintage Jeans Plate Buckle Belts
Item Type: Belts
Department Name: Adult
Style: Fashion
Buckle Length: 8cm
Buckle width:4cm
Belt Width: 3.5cm
Belts Material: leather
color:black,coffee
length:110-120cm
gender: Men,Male
Cardboard boxes:Cardboard boxes


























Additional information
| Brand Name | YKLYMYXJUNIA |
|---|---|
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Metal |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.5cm |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 8cm |
| Model Number | K109 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4cm |
| material | leather |
| color | black,coffee |
| width | 3.5cm |
| length | 110115120cm |
| buckle size | 4*8cm |







Reviews
There are no reviews yet.