Belts for women Buckle-Free Waist Jeans Pants No Buckle Stretch Elastic Waist Belt For Men Invisible Belt DropShipping
Buckle-Free Waist Belt For Jeans Pants No Buckle Stretch Elastic Waist Belt For Women/Men Invisible Belt


















Additional information
| Department Name | Adult |
|---|---|
| Belts Material | Polyester |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 2.5cm |
| Pattern Type | |
| Buckle Length | 6cm |
| Model Number | SZ030 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 3cm |
| Style | No buckle belts |
| Pattern | Solid |
| Material | PU |







Reviews
There are no reviews yet.