FRALU belt men outdoor hunting metal tactical belt multi-function alloy buckle high quality Marine Corps canvas belt for men
Provide Dropshipping Service For drop shipping。
we could send the goods to your customers directly and will not leave information about us if you’d like to
Question 1: How many orders can you handle per day?
We can handle 10,000 orders every day. We have enough people.
Question 2: Do you run out of stock of some products?
We have our own factory, the supply is very good, please don’t worry
Question 3: What could you do when the products are arrived broken or even didn’t arrive the buyer?
We will re-deliver or return the money to you according to the actual situation.
Question 4: How fast can you process orders?
All Dropshipping orders will be processed within 24 hours























Additional information
| Brand Name | FRALU |
|---|---|
| Style | Casual |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Knitted |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.0cm |
| Pattern Type | striped |
| Buckle Length | 5.6cm |
| Model Number | YD777 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.2cm |
| material | nylon |
| Support dropshipping | YES |
| Length | 125cm Adjustable |
| Belt Characteristic | Elastic |
| Characteristic | Resistant Dirty, Wearable |







Reviews
There are no reviews yet.