FRALU Automatic Buckle Nylon Belt Male Army Tactical Belt Mens Military Waist Canvas Belts Cummerbunds High Quality Strap
Material: Polyester(Nylon)
Buckle size: 4.7cm *5cm
Belt width: 3.8cm
Buckle color: (The color of the buckle are all show as picture )
Belt color: Armygreen
Style: Fashion,formal,novelty,casual,business
Belt lenght: (125cm)
Please choose the right size The belt can be modified according to your waist .
Weight:0.2kg
Package: gift box packing to avoid damage
Shipping: AliExpress Standard Shipping or China air post
Provide Dropshipping Service
For drop shipping ,
we could send the goods to your customers directly and will not leave information about us if you’d like to




















Additional information
| Brand Name | FRALU |
|---|---|
| Style | Casual |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Polyester |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.8cm |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 5cm |
| Model Number | YD392 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.7cm |







Reviews
There are no reviews yet.