Men’s Leather Belts Belts for Men Genuine Leather Ratchet Belt Automatic Buckle Wide:35mm Men Automatic Buckle Belt
Men Automatic Buckle Belt
material :Genuine leather
color:blackcoffeebrown
buckle size:8*4cm
width:3.5cm
length:105-125cm




































Additional information
| Brand Name | YKLYMYXJUNIA |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Cowskin |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.5cm |
| Pattern Type | Animal |
| Buckle Length | 8cm |
| Model Number | HXXX246 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4cm |
| material | genuine leather |
| color | blackcoffeebrown |
| buckle size | 8*4cm |
| width | 3.5cm |
| length | 105-125cm |
| packaging | gift box |







Reviews
There are no reviews yet.