Men’s Belt Nylon Fabric Belt Military Outdoor Tactical Belt Army Style Cinturon Male Belts for Men Luxury Ceinture Tissu Homme
100% Brand New.
Material: Nylon
Size: 110 x 3 cm/ 43.7 x 1.2 inch
Adjustable waist belt.
Secure quick-release buckle closure.
Nylon material, durable and safety.
Package Content: 1 x Waist Belt
Size: There are One Size available for the following listing. please allow 1-2cm differs due to manual measurement, thanks (All measurement in cm and please note 1cm=0.3937inch)









Additional information
| Brand Name | Noocuxuekon |
|---|---|
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Fabric |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 3cm |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 111cm |
| Model Number | F098 |
| Buckle Width | 3cm |








Reviews
There are no reviews yet.