2020 New Army Style Combat Belts Quick Release Tactical Belt Fashion Men Canvas Waistband Outdoor Hunting 9Colors Optional 130cm
Additional information
| Brand Name | Noocuxuekon |
|---|---|
| Origin | CN(Origin) |
| Belt Width | 5cm |
| Style | Casual |
| Pattern Type | |
| Buckle Length | 4.5cm |
| Model Number | F169 |
| Buckle Width | 5cm |
| Color | Black ArmyGreen Camouflage Khaki |
| Length | 130cm |
| Department name | Adult |
| Gender | Men |
| Belts material | Canvas |
















Reviews
There are no reviews yet.