Men Belt 2021 Fashion Unisex Army Tactical Waist Belt Jeans Male Casual Luxury Canvas Webbing Waistband Ceinture Femme
Men Belt 2021 New Fashion Unisex Army Tactical Waist Belt Jeans Male Casual Luxury Canvas Webbing Waistband Ceinture Femme
Feature:
- 100% brand new and high quality
- A good decoration and self-defense products.
- The role of belts in our life can’t be ignored.
- Stylish and classic appearance.
- Suitable for adult men and women.
- Material: Canvas
- Size: 116/130*4cm ( length*wide )
Attention:
1. There might be slightly difference in color, because of the computer monitor settings.
2. With the difference in the measurement method, please allow 1-3cm in size deviation (1cm=0.39 inch).Thank you for understanding!!





Additional information
| Style | Casual |
|---|---|
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Canvas |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 4cm |
| Pattern Type | Geometric |
| Buckle Length | 8cm |
| Model Number | AUS898019 |
| Buckle Width | 4.5cm |
| Pattern 1 | Canvas Belt For Men Women |
| Material | Men Women Canvas Waist Belt |
| Pattern 2 | Canvas Belt |
| Item Type | Belts |
| Target Audience | Women Men Adult Boy Girl |
| Pattern 3 | belts for jeans pants skirts |
| Intend Use | Travel Outdoor Sports Daily Life Belt |

























Reviews
There are no reviews yet.