HK Fashion Brand REGINALD Waterproof Men Lady Lovers Full Stainless Steel With Calendar Watch Dress Business Gifts Wristwatches
Photos List














Additional information
| Brand Name | Reginald |
|---|---|
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | QUARTZ |
| Case Material | Stainless Steel |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Thickness | 8.6mm |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Model Number | Reginald |
| Band Length | 22cm |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 37mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Case Shape | Round |
| Feature | Water Resistant |
| Band Width | 18mm |











Reviews
There are no reviews yet.