KIMIO 2021 Fashion Ladies Tops Luxury Bracelet Watch For Women Stylish Starry Sky Watches Women Pink Brand Quartz Wrist Watches









|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Additional information
| Brand Name | Kimio |
|---|---|
| Movement | QUARTZ |
| Clasp Type | Buckle |
| Origin | CN(Origin) |
| Case Material | Alloy |
| Water Resistance Depth | No waterproof |
| Style | Fashion & Casual |
| Band Width | 7.6mm |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 8mm |
| Feature | None |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | K-6402 |
| Band Length | 21inch |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Band Material Type | Alloy |
| Dial Diameter | 25mm |
| Place of Origin | China |
| Is_customized | Support |
| Wholesale | Support |
| Dropshipping | Support |
| Warranty | 1 Year |















Reviews
There are no reviews yet.