LIGE Ladies Watch Chronograph Quartz Watches Women Top Brand Luxury Bracelet Watches Female Clock Relogio Feminino Montre Femme














Additional information
| Brand Name | LIGE |
|---|---|
| Movement | QUARTZ |
| Certification | CE |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Origin | CN(Origin) |
| Case Material | Stainless Steel |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Style | Fashion & Casual |
| Band Width | 22mm |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 12mm |
| Feature | luminous hands |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | LIGE9810women watch |
| Band Length | 22cm |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 40mm |
| Women watch | Womens Watches Top Brand Luxury |
| LIGE Watch Women | Watches Gift For Women |
| Bracelet Watches Women | female quartz watch |
| Relogio Feminino | reloj mujer |
| Women Watches | watches for women |







Reviews
There are no reviews yet.