SKMEI Sport Digital Men Watches Science Fiction Style Touch Screen Operation Waterproof LED Light Alarm Clock montre homme 1602






















Additional information
| Brand Name | Skmei |
|---|---|
| Certification | NONE |
| Case Material | Stainless Steel |
| Origin | CN(Origin) |
| Band Length | 26cm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Style | Sport |
| Movement | Digital |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Shape | Round |
| Band Width | 22mm |
| Case Thickness | 13mm |
| Dial Window Material Type | Resin |
| Model Number | SKMEI 1602 men's watches |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Dial Diameter | 48mm |
| Band Material Type | Rubber |
| product name | SKMEI 1602 digital watches |
| erkek kol saati | man watch |
| relogio digital | digital watch |
| relogio | watch |
| relogio masculino | male watch |
| reloj deportivo hombre | men's sports watch |







Reviews
There are no reviews yet.