New Army Style Combat Belts Quick Release Tactical Belt Fashion Black Men Canvas Waistband Outdoor Hunting 9 Colors 130cm Length
Material: canvas
Belt width: 5cm
Belt lenght: 130cm
Buckle color: As the picture
Style: Fashion,formal,novelty,casual,business
Please choose the right size The belt can be adjusted according to your waist by yourself.
Belt width: 5cm
Belt lenght: 130cm
Buckle color: As the picture
Style: Fashion,formal,novelty,casual,business
Please choose the right size The belt can be adjusted according to your waist by yourself.








Additional information
| Brand Name | Noocuxuekon |
|---|---|
| Style | Casual |
| Origin | CN(Origin) |
| Belt Width | 5cm |
| Pattern Type | |
| Buckle Length | 4.5cm |
| Model Number | F170 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 5cm |
| Color | Black ArmyGreen Camouflage Khaki |
| Length | 130cm |
| Department name | Adult |
| Gender | Men |
| Belts material | Canvas |







Reviews
There are no reviews yet.