JIFANPAUL brand men’s leather genuine belt black fashion alloy luxury automatic buckle youth leather simple business men’s belt
✨ Factory direct sale 💕
✨ Guarantee quality💕
✨ Readystock 💕
✨ Provide Dropshipping Service For drop shipping. 💕
✨ we could send the goods to your customers directly and will not leave information about us if you’d like to. 💕
✨ We can handle 10,000 orders every day. We have enough people. 💕
✨ We have our own factory, the supply is very good, please don't worry. 💕
✨ All Dropshipping orders will be processed within 24 hours. 💕










Additional information
| Brand Name | JIFANPAUL |
|---|---|
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Cowskin |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.5cm |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 5.5cm |
| Model Number | OOO111 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.5cm |












Reviews
There are no reviews yet.