Hot sale Men /women belt High Quality Automatic Buckle Nylon Belt OutdoorTravel Tactical Waist Belt Unisex add long Belts 140cm
Product Details
Name:men belt or women belt
Material:nylon
Belt Length:80cm,105cm,110cm,115cm,120cm,125cm,130cm,135cm,140cm,
Belt Width:3.8cm
Color:7 colors
Style:fashion
Color; Black, army green, blue, brown,gray,coffee,beige























Additional information
| Department Name | Adult |
|---|---|
| Belts Material | Fabric |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 3.8cm |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 5.6cm |
| Model Number | 0003800 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.5cm |







Reviews
There are no reviews yet.