Genuine Leather Belt Luxury Vintage Metal Pin Buckle Design Belts Brand Strap Male for Jeans Designer Strap Men High Quality










Additional information
| Brand Name | HALOCOWCOW |
|---|---|
| Style | Casual |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Split Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.7cm |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 5.2cm |
| Model Number | Men Luxury Brand Design Genuine Leather Belt |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.5cm |
| men belt leather | men famous brand disign luxury belt leather |













Reviews
There are no reviews yet.