Cow Genuine Leather Luxury Strap Male Belts For Men New Fashion Classice Vintage Pin Buckle Men Belt High Quality
Additional information
| Brand Name | tyburn |
|---|---|
| Style | Casual |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Cowskin |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.5cm |
| Pattern Type | Letter |
| Buckle Length | 3.5cm |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 3.5cm |















Reviews
There are no reviews yet.