2021 Famous Brand Belt Men Top Quality Genuine Luxury Leather Belts for Men,Strap Male Metal Automatic Buckle









Additional information
| Department Name | Adult |
|---|---|
| Belts Material | Faux Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.5cm |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 6cm |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4cm |







Reviews
There are no reviews yet.