ZLD 60 Colors Men Women Casual Knitted Pin Buckle Belt Woven Canvas Elastic Expandable Braided Stretch Belts Plain Webbing Strap
Dear buyer,we accept retail,wholesale,dropshipping
hope you like our service,thanks for all buyer
Please purchase your favorite color by color number
All color belts are velvet wrapped, gift earrings 
















Additional information
| Brand Name | ZLD |
|---|---|
| Style | Casual |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Knitted |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 3.3cm |
| Pattern Type | striped |
| Buckle Length | 5.1cm |
| Model Number | Z0074 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.2cm |







Reviews
There are no reviews yet.