Women Fashion Embossed Flowers Small Fresh Printed Belt Student Quartz Watch Casual Ladies Watch Montre Femme Reloj Mujer
Feature:
-
100%
brand new and high quality . -
Quantity:
1 -
Dial
Window Material:Glass -
Case
Material:Alloy -
Dial
Material:Stainless
Steel -
Movement:Quartz
-
Case
Shape:Round -
Style:Fashion
-
Colors:Black
-
Dial
Display:Analog -
Band
Material:Stainless
Steel -
Dial
Diameter:40mm -
Case
Thickness:10mm -
Band
Width:16mm -
Band Length:23cm
-
This
is a good present for your children and relatives and friends who you love. -
Fashionable, very charming for all occasions.
-
Precise
time and keep good time.
Notice:
-
Please allow 1-2cm error due to manual measurement.
-
Pls
make sure you do not mind before you bid. -
The colors may have different as the difference display,pls understand.
-
If you have any problems, please contact us before open the dispute or give
negative feedback,we will try our best to help you,thank you!
Package Content:
-
1 PC Watches(without retail package)
Additional information
| Brand Name | saatleri |
|---|---|
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | QUARTZ |
| Case Material | Alloy |
| Water Resistance Depth | No waterproof |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Thickness | 1mm |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Model Number | women watches |
| Band Length | 12.5inch |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 1.2mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Feature | Stop Watch |
| Band Width | 1.2mm |







Reviews
There are no reviews yet.