U7 Blue Stone Jewelry Set Trendy Gold Color Turkey Women’s Earrings Necklace Set Wholesale S587
Additional information
| Brand Name | U7 |
|---|---|
| Metals Type | Copper Alloy |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Women |
| Material | Semi-precious Stone |
| Style | TRENDY |
| Included Additional Item Description | 1 necklace, 1 bracelet |
| Jewelry Sets Type | Necklace/Bracelet |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Model Number | S587 |
| Item Type | Jewelry Sets |
| Shapepattern | PLANT |
| Class | High quality |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| is_customized | Yes |
| Base material | Environmental Copper Alloy |
| Nickel-free | Yes |
| Chain Width | 7mm |
| Length Of Necklace | 55cm |
| Length Of Bracelet | 21cm |
| Occasion | Engagement /Anniversary /Party /Gift |















Reviews
There are no reviews yet.