OLEVS Luxury Automatic Men’s Mechanical Watches Moon Phase Calendar Week Display Waterproof Man Watch Stainless Steel Wristwatch
Wholesale & Dropshipping are welcome





















Additional information
| Brand Name | OLEVS |
|---|---|
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Alloy |
| Feature | Week Display |
| Model Number | Heren Horloge |
| Case Shape | Round |
| Band Width | 20mm |
| Case Thickness | 12.5mm |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Dial Diameter | 42mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Style | Casual Dress, Fashion Business Mne's Watches |
| Mens Watches | relogio masculino, reloj hombre, montre homme |
| Dropshipping | dropshipping 2021 best selling products |
| Orologio uomo | best selling men's watches, men's wrist watch 2021 |
| Luxury Men Watch | Gift for Boyfriend, Men, Husband |







Reviews
There are no reviews yet.