Mens Belts Fashion New Unisex Trousers Belts Canvas Belt Breathable Outdoor Tactical For Jeans Adjustable Waist Belt 140cm
Size Chart
Describe the product sizes, including different SKUs’ different sizes.Quality is very good
Length: 110cm
Width: 3.8 cm
colour;as shown

























Additional information
| Department Name | Adult |
|---|---|
| Belts Material | Canvas |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 3.8cm |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 6cm |
| Model Number | 000300 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.5cm |







Reviews
There are no reviews yet.