men’s automatic buckle belts No Buckle Belt Brand Belt Men High Quality Male Genuine Strap Jeans Belt free shipping 3.5cm belts
Department Name : Adult
Style : Formal,Fashion,Casual,Novelty
Gender : Men
Belts Material :100% pu
Belts Length : 100-125cm
Belt color :black brown
Buckle Style : no buckle









Additional information
| Belts Material | Faux Leather |
|---|---|
| Gender | MEN |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Belts |
| Belt Width | 3.5cm |
| Style | Casual |
| Model Number | 1114525866 |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 0cm |
| Buckle Width | 0cm |







Reviews
There are no reviews yet.