[LFMB]Famous Brand Belt Men Top Quality Genuine Luxury Leather Belts for Men,Strap Male Metal Automatic Buckle











Additional information
| Brand Name | LFMB |
|---|---|
| Style | Formal |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Cowskin |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.5cm |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 7cm |
| Model Number | 14121 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4cm |
| leather belt men | men belt |
| Genuine Leather belts for men | male genuine leather strap |
| Men's Belts Cummerbunds | Belts Cummerbunds |
![[LFMB]Famous Brand Belt Men Top Quality Genuine Luxury Leather Belts for Men,Strap Male Metal Automatic Buckle](https://i0.wp.com/ae01.alicdn.com/kf/H01913780c1284d5db80c73e983edab00y/LFMB-Famous-Brand-Belt-Men-Top-Quality-Genuine-Luxury-Leather-Belts-for-Men-Strap-Male.jpg?fit=800%2C800&ssl=1)






Reviews
There are no reviews yet.