Gold color Choker Necklace for women Cross moon star eye Pendant Chain Necklaces & Pendants Laces velvet chokers Fashion Jewelry

100% Brand New
Metal:Alloy Pendant & Alloy Necklace
Style: Women Necklace
Design:Fashion Jewelry
Material:Alloy
This jewelry accord with the eu environmental requirements
















































Additional information
| Brand Name | Bird feather |
|---|---|
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Gender | Women |
| Origin | CN(Origin) |
| Chain Type | Link Chain |
| Item Type | Necklaces |
| Material | Metal |
| Shapepattern | PLANT |
| Pendant Size | 2mm*2mm |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Model Number | NXJ249 |
| Color | Gold Long Necklace |
| Pendants | gold Choker necklace & Pendant |
| Weight(Necklace & Pendant) | 14g |
| Width Of Chain | none |
| Length of Chain | 48 +5cm |
| Base Material | Alloy |
| Style | Simple Chokers |
| Necklace Type | Long Beads Tassel Necklaces |
| Occasion | Party/ Gift/ Engagement/ Anniversary /Daily Life |
| Design | Necklaces & Pendants |









Reviews
There are no reviews yet.