Elegant Fashion Women Full Crystals Jewelry Watches Luxury Rhinestone Bracelet Watch Waterproof Quartz Roman Wrist watch Lotus






Additional information
| Movement | QUARTZ |
|---|---|
| Certification | NONE |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Origin | CN(Origin) |
| Case Material | Brass |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Style | Dress |
| Band Width | 8mm |
| Case Shape | Oval |
| Case Thickness | 8.5mm |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Model Number | RC0098 |
| Band Length | 19.5cm |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Band Material Type | BRASS |
| Dial Diameter | 25mm |






Reviews
There are no reviews yet.