CURREN Gold Watch Women Watches Ladies Creative Steel Women’s Bracelet Watches Female Clock Relogio Feminino Montre Femme





























Additional information
| Brand Name | Curren |
|---|---|
| Movement | QUARTZ |
| Certification | CE |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Origin | CN(Origin) |
| Case Material | Alloy |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Style | Fashion & Casual |
| Band Width | 12mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Feature | Complete Calendar |
| Model Number | 9007 |
| Band Length | 20inch |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 30mm |






Reviews
There are no reviews yet.