BOBO BIRD WN14N15 Wenge Wooden Watches Eastern Arabic Persian Farsi Numerals Dial Face Watchs Ebony Band Watch for Lover’s
Additional information
| Brand Name | BOBO BIRD |
|---|---|
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | QUARTZ |
| Case Material | Wooden |
| Water Resistance Depth | No waterproof |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Thickness | 11.9mm |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | WN14N15 |
| Band Length | 20.32inch |
| Boxes & Cases Material | Wood |
| Dial Diameter | 45.72mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Case Shape | Round |
| Feature | None |
| Band Width | 19.8mm |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Gender | lovers' |






















Reviews
There are no reviews yet.