2021 New For Men Automatic Male Belts Cummerbunds Leather Belt Men dropshipping Black Belts Genuine Leather Belts Luxury brand







Additional information
| Brand Name | JIFANPAUL |
|---|---|
| Style | Casual |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Metal |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | MEN |
| Belt Width | 3.5cm |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 7.5cm |
| Model Number | 41251521251251 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 4.5cm |






Reviews
There are no reviews yet.