2021 New Fashion contracted design Womens Watches Popular Women Casual Net With Stars Decoration Fashion Wild Belt Watch
Marcador de posición
Additional information
| Brand Name | saatleri |
|---|---|
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | QUARTZ |
| Case Material | Alloy |
| Water Resistance Depth | No waterproof |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Thickness | 1mm |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Model Number | Quartz Watch |
| Band Length | 12.5inch |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 1.2mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Feature | Stop Watch |
| Band Width | 1.2mm |







Reviews
There are no reviews yet.