WWOOR Stylish Purple Ladies Bracelet Watches Women Steel Mesh Square Quartz Wrist Watch Female Waterproof Clock Gift Reloj Mujer
>>>Dear customer, This is WWOOR Factory Brand Original Source Direct Shop.all watches are in stock, we generally ship within 24hours (except Sundays and legal holidays)
>>>Product description:
– 3ATM/30M Water Resistant
– Shell Length: 43mm
– Shell Width: 35mm
– Case thickness:10mm
– Band Width: 20mm
– Total Length: 230mm















Additional information
| Brand Name | WWOOR |
|---|---|
| Movement | QUARTZ |
| Certification | RoHS |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Origin | CN(Origin) |
| Case Material | Alloy |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Style | Luxury |
| Band Width | 20mm |
| Case Shape | Square |
| Case Thickness | 10mm |
| Feature | Anti-magnetic |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | WR-8873-5W |
| Band Length | 22cm |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 43mm |
| reloj mujer | montre femme |
| zegarki damskie | relojes para mujer |
| watches for women | relogio feminino |
| ladies watch | wwoor women watch |
| fashion women watches | reloj de mujer |







Reviews
There are no reviews yet.