Women’s Wallet Gold Hollow Leaves Long Hasp Clutch Bag Female Pu Leather Three Fold Zipper Coin Purse Card Holders Bag For Phone
Note:
1:All dimensions are measured by hand, there may be 2-3 cm deviations;
2:Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!
3: 1 Inch=2.54 CM; 1 CM=0.39 Inch
4:Whoever buys goods in this shop will get a nice little gift free of charge.













Additional information
| Brand Name | FONDMIRLY |
|---|---|
| Main Material | PU |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Long |
| Item Weight | 0.2kg |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 10cm |
| Material Composition | Leather |
| Pattern Type | Hollow Out |
| Style | Fashion |
| Model Number | wallet |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 4cm |
| Gender | WOMEN |
| Item Length | 19cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | Sequined |
| Women Wallet | women purses |
| purse | wallet |
| female wallet | Fashion wallet |
| Standard Wallets | women wallet |









Reviews
There are no reviews yet.