Women Belt PU Leather Pin Buckle Punk Wind Jeans New style fashion Female Black Free Size Grommet Belts For Pants 152






Additional information
| Brand Name | challeam |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | PU |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 3.8cm |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 0cm |
| Model Number | 152 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 0cm |
| Length | 100cm |







Reviews
There are no reviews yet.