VIVIBEE Retro Skull Claw Round Sunglasses for Women Fishion 2021 Trending Product Gothic Sun Glasses Gold Metal Frame Shades
Additional information
| Brand Name | VIVIBEE |
|---|---|
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | Adult |
| Frame Material | Alloy |
| Certification | NONE |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Lens Height | 60mm |
| Lenses Material | Acrylic |
| Model Number | V3086 |
| Item Type | Eyewear |
| Lens Width | 60mm |
| Color | Black, Gold |
| Style | Fashion |
| Function | UV Protection |
| Weight | 34.50g |
| Style1 | Skull Sunglasses |
| Style2 | 2019 Trending Product |
| Style3 | Gold Metal Frame Shades |
| Style4 | Sunglasses for Women |

























Reviews
There are no reviews yet.