SKMEI Mens Digital Watches Military Compass Sport Watches Countdown Waterproof Alarm Calorie Calculation Men Quartz Wristwatches
SKMEI Mens Digital Watches Military Compass Sport Watches Countdown Waterproof Alarm Calorie Calculation Men Quartz Wristwatches
Shipping & Delivery:
PS: Once the goods be sent out , it will be impossible for us to help you change the address or any other information of your order, so please make sure of your order’s information when you do the payment!
3. Big order discount: If you need to place big order which is more than the max quantity, please contact us to get special discount, and we support the wholesale.
Additional information
| Brand Name | Skmei |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Band Length | 22cm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Style | Sport |
| Movement | Digital |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Shape | Round |
| Band Width | 20mm |
| Case Thickness | 15mm |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Feature | Alarm |
| Model Number | 1464/SKMEI Watches/ Men's Watches/Digital Watches/Sport Watches |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Dial Diameter | 48mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| horloges | horloges mannen/Heren horloge |
| orologio | orologio marca famosa |
| relogio | relogio masculino/pulseira relogio |
| montres | montre homme |
| kol saati | erkek kol saati/saat erkekler |
| reloj | relojes |
| item | Men Watches/Dual Display Watch/Men Wristwatches/relogio masculino |
| zegarek | zegarek sportowy |
| Features | 2time,chrono,alarm,date,week,EL,count down,12/24 hour clock |
| date | 2019.1.26 |







Reviews
There are no reviews yet.