RFID Blocking Genuine Leather Women Wallet Long Lady Leather Purse Brand Design Luxury Oil Wax Leather Female Wallet Coin Purse





















Additional information
| Brand Name | Unishow |
|---|---|
| Main Material | Genuine Leather |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Long |
| Item Weight | 0.15kg |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 10cm |
| Material Composition | Genuine leather |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Fashion |
| Model Number | U-192 |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 2.5cm |
| Gender | WOMEN |
| Item Length | 19cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | NONE |







Reviews
There are no reviews yet.