PAGANI DESIGN Top Brand Sapphire GMT Watch Men 100M Waterproof Clock Sport Watches Mens Mechanical Wristwatch Relogio Masculino
Additional information
| Brand Name | PAGANI DESIGN |
|---|---|
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Model Number | PD-1662 |
| Case Shape | Round |
| Band Width | 20mm |
| Case Thickness | 12.5mm |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | Leather |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Dial Diameter | 40mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Waterproof rating | 100 meters waterproof / diving [can wash hands] |
| Men's watch | GMT Watch |
| montre homme | Mekaniska Klockor |
| watches men | mens watches |
| Style | Fashion Casual Business Watches |
| Priority delivery | add to shopping cart and favorites |
| Warranty period | 2 years free warranty |
| Factory supply | Support dropshipping |
| 2021 New Mechanical watch | Automatic mechanical watch |
| feature | Men's Professional Diver's Watch |
| Reloj Hombre | Relogio Masculino |
| watch | watch for men |
| 40mm Mechanical watch | business watch man |
| pagani design watch | mechanic watch |
| pagani design | automatic watches men |
| pagani watch | diver men watch |































Reviews
There are no reviews yet.