OUPINKE Luxury Lover Watches Fashion Stainless Steel Quartz Watch Men Women Dress Waterproof Couple Wristwatch Relojes Hombre
















Additional information
| Brand Name | OLEVS |
|---|---|
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | QUARTZ |
| Case Material | Stainless Steel |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Thickness | 11mm |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | OLEVS 5563 gifts for couple |
| Band Length | 20cm |
| Boxes & Cases Material | Leather |
| Dial Diameter | 40mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |
| Case Shape | Round |
| Feature | luminous hands |
| Band Width | 20mm |
| Women watch length | 20cm |
| Women Band Width | 11mm |
| Women Dial Diameter | 32mm |







Reviews
There are no reviews yet.