New CARNIVAL Sapphire Crystal Men’s Mechanical Watches Automatic Mens Top Brand Luxury watch men WristWatch Military Relogio
Additional information
| Brand Name | CARNIVAL |
|---|---|
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Origin | CN(Origin) |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Style | Business |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Feature | luminous |
| Model Number | 8732G |
| Case Shape | Round |
| Band Width | 20mm |
| Case Thickness | 12.5mm |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Dial Diameter | 41mm |
| Band Material Type | Stainless Steel |





























Reviews
There are no reviews yet.