New Arrival Men Women PU Leather Belt Brand Designer Gold Alloy Buckle Casual Straps Belts For Unisex
New Arrival Men Women PU Leather Belt Brand Designer Gold Alloy Buckle Casual Straps Belts For Unisex








Additional information
| Brand Name | feibaogemu |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | PU |
| Origin | CN(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Belt Width | 2.4cm |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 6cm |
| Model Number | BDT12 |
| Item Type | Belts |
| Buckle Width | 3cm |







Reviews
There are no reviews yet.