Men’s RFID Blocking Genuine Leather Wallet Bifold Vintage Slim Short Multi Function Large Capacity Cow Skin Purse Money Clip
Men Leather Wallets
Main Material:Genuine Leather
Wallet Length:Short
Color:As the picture shown
Style: Two Fold, Three Fold
Size: 10 * 1.5 * 11 cm
Multi Function Card Holder Man Leather Wallet
The Genuine Leather Wallet will be excellent a present for yourself, family members, boyfriends.










Additional information
| Brand Name | ciephia |
|---|---|
| Main Material | Genuine Leather |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 100g |
| Lining Material | Genuine Leather |
| Item Height | 11cm |
| Material Composition | Leather Purse Man |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Model Number | Short Leather Wallet |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 1.5cm |
| Gender | MEN |
| Item Length | 10cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | No zipper |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | NONE |
| Feature | Multi Function Card Holder Man Leather Wallet |







Reviews
There are no reviews yet.