ManBang 2021 HOT Genuine Leather Men Wallet Small Mini Card Holder Male Wallet Pocket Retro purse High Quality













Additional information
| Brand Name | ManBang |
|---|---|
| Main Material | Genuine Leather |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 0.1kg |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 12cm |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Model Number | MBQ0087BHZ |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 1.5cm |
| Gender | MEN |
| Item Length | 9.5cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | No zipper |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | NONE |







Reviews
There are no reviews yet.