Large DESK RING AGENDA COVER Memo Planner A5 Notebook Diary Protective Case Card Passport Holder Wallet Desktop Notepad Cover
size :18x14cm
this wallet has boxes, and they have serial numbers inside …
Dear friends, if you need more details of photos, please leave your Wh ats A pp or e m a il, I will contact and send to you, Please do not send any brand pictures and brand information in my store.Thank you very much









Additional information
| Brand Name | L CHANG |
|---|---|
| Main Material | Split Leather |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Long |
| Item Weight | 0.8 |
| Item Height | 3cm |
| Pattern Type | Plaid |
| Model Number | 0253 |
| Interior | Card Holder |
| Item Width | 14cm |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 18cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | Hasp |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Decoration | NONE |
| style | Notebook |







Reviews
There are no reviews yet.