KANDRA Portugal Tile Pattern Print Natural Cork Wallet 2019 Wooden PU Leather Long Wallets Copper Zipper Card Holder Wholesale
Additional information
| Brand Name | KANDRA |
|---|---|
| Main Material | PU |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Long |
| Item Weight | 0.17kg |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Item Height | 2.5cm |
| Material Composition | PU Leather, Zinc Alloy |
| Pattern Type | striped |
| Style | Fashion |
| Model Number | W501 |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Item Width | 9.5cm |
| Gender | WOMEN |
| Item Length | 19cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | zipper |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | Cartoon Printing |
| is_customized | Yes |
| Shipping | ePacket, AliExpress Standard Shipping, UPS,Yanwen Economic Air Mail, |
| Prepare Order | 1-2 days |
| ECO friendly | Yes |
| Features | Large capacity, Versatile, Brief designer |
| Occsion | Daily, Casual, Travel, Business, Gifts etc |








































Reviews
There are no reviews yet.