JUJIE Minimalist 316L Stainless Steel Pearl Necklaces For Women 2021 Simple Gold Chain Necklace Jewelry Dropshipping/Wholesale
Additional information
| Brand Name | JUJIE |
|---|---|
| Metals Type | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Origin | CN(Origin) |
| Style | TRENDY |
| Chain Type | Link Chain |
| Item Type | Necklaces |
| Material | Metal |
| Shapepattern | Round |
| Compatibility | All Compatible |
| Occasion | Party |
| Function | Message Reminder |
| Pendant Size | 6*6 mm |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Model Number | JJYX14917 |
| Pendants Necklaces Origin | China |
| Pendants Necklaces Color | As Picture |
| Pendants Necklaces Length | 42+8 cm |
| Pendants Necklaces Weight | 1 g |
| Pendants Necklaces Style | Trendy |
| Pendants Necklaces Material | Stainless Steel |
| Pendants Necklaces Shape | Strip |
| Pendants Necklaces Model | JJYX14917 |
| Pendants Necklaces Package | Opp bag |
| Pendants Necklaces Gender | Women |

















Reviews
There are no reviews yet.