Hot Male Tactical Wallet Sports Hand Bag 6 Inches Camouflage Nylon Military Pouch Mobile waterproof wris Pack Travel Wallet
Welcome !
Hot Product





























More products please click://www.aliexpress.com/store/1708373
Friendly Reminder:
Note 1:1 Inch= 2.54CM; 1 CM=0.39 Inch
Note 2: Because the measuring method is different,, there may be deviation of 1 to 3CM for items
Note 3:Colors on your computer monitor may differ slightly from actual product colors depending on your monitor settings
Shipping Terms:
Additional information
| Brand Name | PROTECTOR PLUS |
|---|---|
| Main Material | Polyester |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Long |
| Item Weight | 0.3 |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 15cm |
| Material Composition | Wear-resistant nylon fabric |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Model Number | A013 – Handbag |
| Item Width | Size: 14 * wide, 23 * thick, 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 15cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Decoration | Rivet |







Reviews
There are no reviews yet.