Hot Game Wallet Short Purse for Student Whit Coin Pocket Credit Card Holder SNK







Additional information
| Brand Name | FVIP |
|---|---|
| Main Material | PU |
| Origin | CN(Origin) |
| Wallet Length | Short |
| Item Weight | 60g |
| Lining Material | Polyester |
| Item Height | 10cm |
| Material Composition | PU Leather |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Fashion |
| Model Number | XQ |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Item Width | 2cm |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 12cm |
| Item Type | Wallet |
| Closure Type | No zipper |
| Wallets | Standard Wallets |
| Decoration | Cartoon Printing |







Reviews
There are no reviews yet.