GOLDEN Brands Men Sports Watch With LEDFlash Beam Waterproof 100 M Man Casual Fahion Swimming Diving Outdoor ZY

Additional information
| Brand Name | XONIX |
|---|---|
| Certification | CE |
| Case Material | Rubber |
| Origin | CN(Origin) |
| Band Length | 22cm |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Style | Sport |
| Movement | Digital |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Shape | Round |
| Band Width | 20mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Dial Window Material Type | Resin |
| Feature | Swim |
| Model Number | ZY |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Dial Diameter | 42mm |
| Gender | Men |






Reviews
There are no reviews yet.